Çiğli Anaokulu Fiyatları

Çiğli Anaokulu fiyatları

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp

Çiğli Anaokulu Fiyatları

Çiğli Anaokulu Fiyatları
Çiğli Anaokulu Fiyatları

Günümüz yaşam koşulları içinde çocuklarımızın çok erken yaşlarda eğitim hayatına başladığını söyleyebiliriz. Bebekleri olan ailelerimiz, çocuklarını daha iyi yetiştirebilmek adına destek almaktadırlar. Tabi burada önemli bir konu devreye girmektedir. Çiğli anaokulu fiyatları ne kadardır.

Çiğli ilçesinde yaşayan herkesin dikkat ettiği konu sadece çiğli kreş fiyatları ne kadardır? Değildir.

Biz Teoti Anaokulları olarak İzmir Çiğli’de yaşayan insanların bilgilenmesini sağlamak adına bir çok soruya cevap vereceğiz. Çiğli kreş fiyatlarını ve çiğli anaokulu fiyatlarını sizlerle paylaşacağız.

Konu fiyatlar olunca, hele ki günümüzde normal üstü artışlarla beraber 2022 yılı itibariyle tüm anaokulu ve kreşler, kolejler fiyatlarında ciddi güncellemeler yaptılar. Burada bir çok sebep sayabiliriz. İşin içinde olan bizler için bu durumun açıklaması daha kolay.

Yani her şeye zam geldi, biz de zam yapalım. Düşüncesi hakim oldu. Yaklaşık 1 yıldır yapmış olduğumuz araştırmalar neticesinde bir anaokulu ücretini nasıl belirlendiğini tespit etmiş olduk. Aslında Pazar araştırması sonucu da diyebiliriz.

Çiğli Anaokulu fiyatları nasıl belirleniyor?

Ticaret hayatına atılmış hemen hemen herkesin düşünce kalıbı aynı gibi. Fiyatımı düşürürsem potansiyelim yükselir. Herkese hitap ederim. Yalnız burada gözden kaçırılan durum var ki o da rakiplerinizin maliyetlerinin ne olduğunu bilemezsiniz. Haliyle belirlenecek ücret politikası ile zarar etmek mümkün olmaktadır.

Alternatif yöntemlerin de uygulandığına şahit olduk. Örneğin ben çiğlinin en iyi anaokuluyum ya da çiğlinin en iyi kreşiyim, benim fiyatım herkesten yüksek olmalı düşüncesi de ayrı bir konuydu. Ama iyinin göreceli olduğu aşikar.

Bizim gözümüzde bir anne ya da baba önce faydaya bakar sonra fiyata bakar. Yani fayda – fiyat dengesinin uyumlu olması gerekiyor.

Diğer bir alternatif yöntem ise eğitim odaklı yapılanmalardır. Genellikle hazır bir modelle yola devam eden okul öncesi eğitim kurumlarının uyguladığı yöntemlerdir. Lakin burada anaokulu ücretlerini belirleyen dış etkenler vardır. Bağımsız olabilme durumu ortada yoktur.

TEOTİ Çiğli Anaokullarında fiyatlama politikası

Çiğli aydınlıkevler anaokulumuz ve Çiğli Ataşehir anaokulumuz için öncelikle yapacağımız çalışmaları netleştirmiş olduk. Anaokulu ücreti belirlerken bir çok kriteri hesaba kattık. Risk yönetimini nasıl yapacağımızı belirledik. Eğitim programımızı anaokullarımızı açmadan önce  hazırladık. Ne zaman ne yapmamız gerektiğini ve bunlar için en uygun maliyeti nasıl oluşturacağımızı belirledik.

Bizim için anaokulu açmak sıradan bir şey değildi. O yüzden tüm süreçlerini yeniden tasarladık. Defalarca üzerinden geçerek hataya yer vermeyecek şekilde dizayn ettik. Tüm bunların sonucunda ise ortaya çıkan sonuç nitelikli ve kaliteli bir eğitim ortamı oluşturmak için gerekliliklerin asgari seviyesiydi.

Bizim için asıl mesele fiyat değil, hizmetin ve eğitimin kalitesi olmalıydı.

Teoti Çiğli Anaokullarında Personel Standardizasyonu

Amacımız çocuklarımızı ilk öğretime hazır hale getirmek. Bunun için de eğitim programımızı uygulayabilecek nitelikli personeli seçmek ve anaokullarımız açılmadan önce eğitmekti. Nitekim öyle de yaptık. Öğretmenlerimizin Okul Öncesi Öğretmenliği Lisans mezunu olmasına özen gösterdik. Herkesin 3 verdiği yerde biz 5 verelim istedik. Personelimizi standartların üzerine çıkardık. Hem madden hem manen. Biliyoruz ki mutlu bireyler yetiştirmek için önce bizim mutlu olmamız lazım.

Bütün çalışmalarımızı neden sonuç düşüncesi ile oluşturduk. Profesyonel bir bakış açısı geliştirdik. Çalışmaların değerlerinin toplamı ise çiğli anaokulu fiyatlarını belirlemiş oldu. Biz çiğli anaokulu fiyatlarını yapacağımız çalışmaların maliyetine göre hesaplamış olduk.

Teoti Çiğli Anaokulları olarak fiyatlandırma politikamızı yaparken, bölgenin ekonomik şartlarını da düşünerek hareket ettik. Bu sayede herkesin kaliteli eğitime ulaşabileceği bir zemin oluşturmuş olduk. Fayda ve fiyat dengesini gözettik.

Çiğli Anaokulu ve Çiğli Kreş arayışlarınızda detayları görüşmek için anaokullarımıza bekliyoruz. İletişim sayfamızdan size en yakın anaokulumuzu seçebilirsiniz.

Çiğli Anaokulu ve Kreş Fiyatları Ne kadar?

İzmir Çiğli ilçesinde bulunan anaokulu ve kreş fiyatları minimum 2000₺ den başlamaktadır. Eğitim, personel, fiziksel koşullara bağlı olarak değişen fiyatlar maksimum seviyede 6000₺ ye kadar çıkmaktadır.

Çiğli Anaokulu fiyatları nasıl belirleniyor ya da kim belirliyor?

Çiğli anaokulu fiyatlarını belirleyen okul öncesi eğitim kurumlarıdır. Her yıl ücret bildirimini anaokulları MEB’e Kreş ve gündüz bakımevleri ise Aile Sosyal Hizmetler Bakanlığına anaokulu ücret bildirimi yaparlar.

Çiğli anaokulu fiyatları yıllık artış oranı yasal olarak nedir?

Yönetmeliğin belirlediği durumda; İlan edilen okul ücretine bir yıl sonraki zam miktarı  (YILLIK ÜFE+TÜFE/2) oranına en fazla % 5 olacak şekilde yapılır. Örneğin ÜFE +TÜFE /2 = 30 olsun. 30X%5= %31,5 en fazla yapılacak zam oranıdır. Bu örneğin üzerinde yapılacak zam yasalara aykırıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Çiğli Anaokulu Çiğli Anaokulu Çiğli Anaokulu Çiğli Anaokulu Çiğli Anaokulu Çiğli Anaokulu Çiğli Anaokulu Çiğli Anaokulu Çiğli Anaokulu Çiğli Anaokulu Çiğli Anaokulu Çiğli Anaokulu Çiğli Anaokulu Çiğli Anaokulu Çiğli Anaokulu Çiğli Anaokulu Çiğli Anaokulu Çiğli Anaokulu Çiğli Anaokulu Çiğli Anaokulu Çiğli Anaokulu Çiğli Anaokulu Çiğli Anaokulu Çiğli Anaokulu Çiğli Anaokulu Çiğli Anaokulu Çiğli Anaokulu Çiğli Anaokulu Çiğli Anaokulu Çiğli Anaokulu Çiğli Anaokulu Çiğli Anaokulu Çiğli Anaokulu Çiğli Anaokulu Çiğli Anaokulu Çiğli Anaokulu Çiğli Anaokulu Çiğli Anaokulu Çiğli Anaokulu Çiğli Anaokulu Çiğli Anaokulu Çiğli Anaokulu Çiğli Anaokulu Çiğli Anaokulu Çiğli Anaokulu Çiğli Anaokulu Çiğli Anaokulu Çiğli Anaokulu Çiğli Anaokulu Çiğli Anaokulu Çiğli Anaokulu Çiğli Anaokulu Çiğli Anaokulu Çiğli Anaokulu Çiğli Anaokulu Çiğli Anaokulu